http://www.archiworld.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/204324lev2.jpg http://www.archiworld.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/63333500_baracca.jpg http://www.archiworld.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/80566600_rome.jpg http://www.archiworld.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/70094300_san_marco.jpg http://www.archiworld.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/12691200_santa_maria_salute.jpg http://www.archiworld.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/81310800_firenze.jpg http://www.archiworld.cz/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/36073500_pisa.jpg

Výstavy

Přednáška Evy Jiřičné - O všem a o ničem

Výstavy
Napsal uživatel Michal Záhora   

Přednáška známé české architektky.

Začátek 13.4.2011 v 19 hodin. Volný vstup.

Zveme všechny zájemce o architekturu.
Datum a čas konání: 13.4.2011 19:00
Místo konání: Nová aula VŠB-TU Ostrava, sál NA1, ul. 17.listopadu, zastávka Areál VŠB
Kontaktní osoba: Markéta Teslíková
 

O architektuře -doc.Ing.arch. Petr Hrůša

Výstavy
Napsal uživatel Michal Záhora   

Pozvánka na výstavu

 

Pozvánka na Stavební veletrhy Brno 2010

Výstavy
Napsal uživatel Michal Záhora   

Nové formy zdrojů tepla? I regulace může být dodatečným zdrojem

Částka, kterou platíme za teplo nebo ohřev vody v našich domovech není rozhodně zanedbatelná. Stále více se vyplatí přemýšlet, jak svůj dům, byt či chatu tepelně izolovat, jak snížit náklady na vytápění na minimum. Víte, jak získávat teplo či energii z alternativních zdrojů? Přijďte najít konkrétní řešení na Stavební veletrhy Brno. Vytápění, alternativní zdroje energií – fotovoltaika, solární panely nebo kolektory, tepelná čerpadla - jsou soustředěny do pavilon F.

 

Přehlídku konkrétních řešení doplní odborný doprovodný program

Na jarních Stavebních veletrzích Brno 2010, které se konají v termínu od 13. do 17. dubna, se téma úspor energií a alternativních zdrojů energií, bude prezentovat nejen v řadě výstavních expozic, ať to jsou úspory energií dosahované použitím vhodných izolací, novými tvorovými výplněmi nebo přímo stavebními materiály, nebo možnosti využívání alternativních zdrojů energií. Ať už jde o princip solární, geotermický nebo využívání biopaliv. Tato tematika bude rovněž součástí nezávislých odborných poradenských center, a v neposlední řadě se objeví i odborném doprovodném programu, například v seminářích o pasivních domech.


Energie pro budoucnost – nový tematický celek na brněnském výstavišti

Budoucnosti energetiky bude na Stavebních veletrzích věnována samostatná konference Energie pro budoucnost s podtitulem Distribuované zdroje energie a jejich připojení k elektrizační síti. Téma distribuované zdroje energie a jejich připojení k elektrizační síti je téma, o němž se diskutuje mezi odborníky i laickou veřejností. Jak co nejlépe využívat obnovitelné zdroje energie? Skutečně se vyplatí i soukromníkům a malým podnikatelům využívat solární energii, malé vodní a větrné elektrárny nebo vyrábět teplo a elektrickou energii spalováním biomasy? Jaké jsou legislativní podmínky a jaký vliv bude mít připojení velkého množství malých, distribuovaných zdrojů energie na řízení elektrizační sítě a na kvalitu dodávek elektrické energie? To jsou otázky, na něž bude konference hledat odpovědi.

 

Ušetřete za vstupenku na veletrh, registrujte se na internetu

Chcete-li ušetřit již při samotném vstupu na veletrh, zaregistrujte se na internetu!

Vyplněním jednoduchého registračního formuláře získáte vstupenku na veletrh s 50% slevou. Registrace probíhá na www.stavebniveletrhybrno.cz

 

 

Koncert "Tóny architektury"

Výstavy
Napsal uživatel Michal Záhora   

 

Výstava FAST

Výstavy
Napsal uživatel Michal Záhora   

Plakát výstavy

 

 

Aktuálně :

Ve čtvrtek 28.1.2010 v 17:00 ve Slezskoostravskégalerii proběhne derniéra výstavy studentských prací katedry architektury s komentovanou prohlídkou.

Zveme všechny zájemce o dění na architektuře na FAST

 

Pro ty, co změškali zahájení výstavy a přikládáme video z vernisáže (za nasnímání úvodního slova děkujeme Petrovi) :

 

 


Partneři webu :

 

Tip na ceník plastových oken od českého výrobce Oknoplastik.cz

 

Luxusní novostavby Praha od Finep.

 

Výhodné byty Praha, to je Sekyragroup.

 

Dřevěná eurookna Slavona.

 

Moderní vstupní dveře pořídíte výhodně od českého výrobce PERITO.

 

Do vašich oken doporučujeme venkovní žaluzie od výrobce K-system!

 

Vyberte si nové byty v Praze k bydlení, nebo na investici.

Anketa

Chcete více článků ze sekce: